Компанія DAF отримала дві престижні нагороди на церемонії «Commercial Fleet Awards»

Компанія DAF Trucks N.V. здобула  звання Виробник року комерційних автопарків на урочистій церемонії «Commercial Fleet Gala Ceremony», а серія New LF отримала нагороду «Краща комерційна вантажівка року» від суддів та читачів журналу «Commercial Fleet Magazine». Вже третій рік поспіль компанія DAF стає переможцем у цих престижних категоріях у Великобританії.

12.12.2017

Нагороди підкреслюють високу якість вантажних автомобілів та сервісу DAF, що забезпечує нашим клієнтам найнижчу сукупну вартість користування автомобілем, а також максимальну ефективність перевезень. «Нагороди є важливим визнанням від провідних британських фахівців, керівників парків вантажної техніки та читачів журналу «Commercial Fleet Magazine», які добре розуміють проблеми та потреби в цій галузі», - заявив Річард Зінк, директор з маркетингу та продажів, член правління компанії DAF Trucks N.V.

 

Виробник року комерційних автопарків

DAF був обраним, та отримав заслужену нагороду  від керівників парків комерційної техніки та провідних менеджерів галузі. «DAF продовжує впроваджувати в життя інноваційні рішення, а всі нові вантажівки зосереджені на зменшенні вартості користування автомобілем за рахунок високих показників економії пального, збільшення корисного навантаження, розширених інтервалів технічного обслуговування, максимальної надійності та неперевершеного керування»,- коментували члени журі.

 

Комерційна вантажівка року

Вантажівка для дистрибуції DAF New LF Pure Excellence отримала звання "Комерційна вантажівка року"  від читачів журналу «Commercial Fleet Magazine». Учасники голосування відзначили, що Нова LF забезпечує найнижчу загальну вартість користування автомобілем, має невеликий радіус розвороту та відмінну видимість, що робить його фаворитом серед водіїв.

 

Церемонія вручення нагороди «Commercial Fleet Awards» організована провідним британським виданням «Commercial Fleet Magazine».

Повернення до списку


Cупутня інформація