LVIV DAF ROAD SHOW 2015

10-11 червня 2015р. на території львівського DAF-ЦЕНТРу відбулося щорічне свято - LVIV DAF ROAD SHOW 2015. Четвертий рік поспіль наша компанія організувала DAF ROAD SHOW у м.Львів — автомобільне свято, на якому усі бажаючі змогли ближче познайомитися з новинками від голландського виробника DAF.

29.07.2015
Також, цього року DAF-ЦЕНТР ЛЬВІВ отримав ексклюзивне право бути генеральним представником в Україні чеської компанії TATRA TRUCKS a.s. – одного з найстаріших автовиробників світу (з 1897 р.). Основу виробничої програми компанії складають тяжкі позашляхові вантажівки і вантажівки для комбінованих шляхових та позашляхових перевезень.

На нашому оглядовому майданчику було представлено різні моделі DAF класу Euro 6:
     •    DAF XF FT 510 тягач з кабіною Super Space Cab для міжнародних перевезень
     •    DAF CF FT 440 варіант тягача з полегшеною власною масою
     •    СF FAD 460, самоскид 8×4, з кузовом Meiller
     •    СCF FAR 370 (6×2), з цільною надбудовою
     •    LF FA 220 12t (4×2) з цільною надбудовою для міської дистрибуції

А також авто від TATRA TRUCKS a.s.:
     •    T 158 - 8P5R46.261 8x8.1R – самоскид модельного ряду PHOENIX із заднім розвантаженням призначений для експлуатації по наземних комунікаціях і в умовах бездоріжжя

Усі вантажівки DAF прибули з Нідерландів по спеціально розробленому маршруту, пройшовши свій шлях через Сербію, Словенію, Хорватію, Боснію і Герцеговину, Македонію, Румунію, Грецію, Болгарію, де також відбулися ROAD SHOW на території дилерських центрів DAF, а з України відправились у Білорусію, Естонію, Латвію та Литву.

Впродовж двох днів ми зустрічали замовників і партнерів з усіх куточків України. Загалом до нас приїхали близько 150 гостей, які мали змогу відпочити, поспілкуватися з колегами та партнерами в невимушеній атмосфері та отримати сувенірні подарунки. Під час нашого автомобільного свята спеціалісти DAF-ЦЕНТРу проводили презентації вантажних автомобілів та запасних частин, знайомили з особливостями і перевагами технічних рішень від виробника DAF. Гості змогли оглянути нашу станцію технічного обслуговування та автомийку, безпосередньо побачити роботу наших механіків і слюсарів в процесі сервісного обслуговування вантажівок.

І звичайно, тест-драйв! Усі бажаючі могли проїхатись на нових вантажівках DAF EURO 6.

Цього року ми запровадили цікаву подію в рамках LVIV DAF ROAD SHOW, яку плануємо перетворити у традицію, а саме лотерею з розіграшем цікавих призів від DAF-ЦЕНТР ЛЬВІВ. Також до створення призового фонду долучились наші парнери Страхова компанія «Перша». Головний приз - набір фільтрів для сервісного обслуговування вантажівки.

На цьогорічному святі кожен бажаючий міг отримати на згадку портрет або шарж від художниці-шаржистки. Дана атракція вдосталь розважила гостей.

Окрім того, протягом усього свята присутні насолоджувалися смачним фуршетом з неймовірними солодощами та козацьким столом, в рамках якого скоштували справжнього українського куліша та відвідали м’ясо барана запеченого на вертелі. За відгуками відвідувачів це були надзвичайні смаколики! Дітлахи отримали вдосталь кульок та весело проводили час, катаючись на дитячих веломобілях.

Отож, всі залишились задоволені, і гості, і організатори.
Дякуємо усім за приїзд і сподіваємося, що свято вдалося!

Повернення до списку


Cупутня інформація