Міжнародна вантажівка 2018 року

Нові CF та XF DAF були визнані незалежним журі провідних журналістів автомобільного транспорту з 23 європейських країн «Міжнародними вантажівками 2018 року». Найпрестижніша нагорода в європейській індустрії вантажних автомобілів була вручена президенту DAF Trucks Престону Фрайт Джіанріріко Гріффін, голові журі на виставці Solutrans в Ліоні.

23.11.2017

DAF New CF і XF мають абсолютно нові силові агрегати з високоефективними трансмісіями та задніми мостами. Разом з новими компактними системами подальшої обробки вихлопів, складним програмним забезпеченням і оптимізацією аеродинаміки ці нововведення приводять до збільшення ефективності використання палива і скорочення CO 2 на вражаючі 7%. Для професійних конфігурацій нові вантажні автомобілі зменшені у вазі до 300 кілограмів, що підвищує ефективність роботи клієнта.

Новий стандарт в загальній продуктивності

«Річна нагорода представлена ​​новому вантажному або модельному діапазону, який зробив найбільший внесок в ефективність автомобільного транспорту, заснований на декількох важливих критеріях, включаючи технологічні інновації, комфорт водія, безпеку дорожнього руху, керованість, економію палива, екологічність і загальну "Вартість володіння" , - прокоментував голова журі Gianenrico Griffini. «Завдяки впровадженню нової серії CF і XF DAF поставила лінійку середнього і важкого вантажного автомобіля, яка встановлює новий стандарт  з точки зору ефективності трансмісії і загальної продуктивності ».


                    International Truck of The Year 2018 - award ceremony 1920.jpg


Велике визнання

Від імені 10 000 співробітників DAF по всій Європі президент DAF Trucks Престон Фрай отримав престижну нагороду «Міжнародна вантажівка року-2018». «Почесні звання належать кожному члену організації DAF», - додав він. «Ми всі багато працювали над тим, щоб краще зробити кращі вантажівки на ринку. В результаті з'явився новий CF та XF - Pure Excellence. Це фантастика, що всі ці зусилля винагороджені таким чудовим чином. Крім того, перемога в номінації «Міжнародна вантажівка року 2018» є визнанням для наших постачальників і дилерів, і, найголовніше, це фантастична шана всім тим клієнтам, які вибрали або будуть вибирати DAF New CF або XF.


Повернення до списку


Cупутня інформація