НОВИЙ DAF CF & DAF XF

В рамках концепції  DAF Transport Efficiency ми створили абсолютно нові моделі DAF CF та  XF, які виходять на новий рівень ефективності.
При розробці нових моделей  DAF ми керувались успіхом добре зарекомендувавших себе моделей  Euro 6. Нові моделі мають усі переваги автомобілів минулого покоління: висока надійність, довговічність та ефективність — а також, завдяки багаторазовим покращенням, забезпечують чудовий рівень комфорту для водія.

17.03.2017
НОВИЙ DAF CF & DAF XF
Pure Excellence

В рамках нашої концепції  DAF Transport Efficiency ми створили абсолютно нові моделі DAF CF та  XF, які виходять на новий рівень ефективності.
При розробці нових моделей  DAF ми керувались успіхом добре зарекомендувавших себе моделей  Euro 6. Нові моделі мають усі переваги автомобілів минулого покоління: висока надійність, довговічність та ефективність — а також, завдяки багаторазовим покращенням, забезпечують чудовий рівень комфорту для водія.

Новий стандарт

З випуском нових моделей представлений цілий ряд змін, спрямованих на збільшення прибутковості кожного кілометра та зменшення дії на навколишнє середовище. Нові CF та XF — це новий еталон з точки зору ефективності вантажоперевезень та комфорту водія. Одним словом, сама досконалість.

Кращі на ринку показники економії палива

Інноваційні двигуни  PACCAR MX-11 и MX-13
Нові ефективні автоматичні коробки передач TraXon
Нові високоефективні задні осі з більш низькими передаточними числами
Оптимізація аеродинамічних характеристик
Покращені функціональні можливості програмного забезпечення силового агрегату
Більш високий крутящий момент на більш низьких оборотах в поєднанні з оптимізованим силовим агрегатом, новими високопродуктивними задніми осями та вдосконаленими електронікою та аеродинамікою  гарантує підвищення економії пального на 7% при перевезення їх на далекі відстані. А це зможе зекономити тисячі Євро щорічно.

Більша вантажопідйомність

Нова система додаткової обробки відпрацьованих газів (EAS), вирізняється високою ефективністю та надзвичайною компактністю, важить на  50 кг менше своїх аналогів.
Удосконалена конструкція двигуна та оптимізоване шасі також дозволяють знизити загальну масу вантажівки.
В залежності від конфігурацій  осей зменшення маси складає до 100 кг. В результаті вантажопідйомність стає більшою, що особливо важливо в тих сферах застосування, де на рахунку кожен зайвий кілограм.

Максимальний час безвідмовної роботи

Інтервали обслуговування до  200 000 км
Ідеальна сумісність з обладнанням виробників кузовів
Наші серії CF та XF вже давно та по праву славляться своєю високонадійністю. Нова електрична система та електрообладнання дозволяють піти ще далі. Спростивши схему з'єднань та зменшивши кількість проводів, ми добились високої надійності та неперевершеної гнучкості при підключенні додаткового обладнання.  Все це гарантує максимальну експлуатаційну доступність автомобіля та мінімальні робочі витрати.

Передова система управління транспортними перевезеннями

Наша нова система управління транспортними перевезеннями  DAF Connect дозволяє відстежувати продуктивність роботи водія  та вантажівки в режимі реального часу. Система надає точну та своєчасну інформацію про місцезнаходження транспортного засобу, витратах пального, пробігу, завантаженості автопарку та чау простоїв. DAF Connect оптимізує експлуатаційну доступність автомобіля, знижує робочі витрати та підвищує ефективність логістики, цим самим збільшуючи прибутковість автопарку з кожним кілометром шляху.

Детально про нові CF та XF

Зовнішній дизайн

Нові особливості дизайну  CF та XF  не дозволять їх загубитись поміж інших авто на дорозі. Окрім цього, нововведення  забезпечують чудові аеродинамічні показники нової вантажівки, тим самим підвищуючи його ефективність.

Неперевершений комфорт для водія

Ще одна важлива перевага CF та XF — новий рівень комфорту для водія. Завдяки розробленим нами нових функцій  кабіна стає ще більш приємним місцем для роботи, сну та відпочинку. Численні нововведення  дозволяють адаптувати внутрішній простір кабіни під власні потреби та бажання,  що гарантує безперечний рівень комфорту та зручності. До того ж ми додали багато нових функцій, з якими управління вантажівкою стане простіше, безпечніше та зручніше, чим раніше.

Досконалість силового агрегату

Нові CF та XF комплектуються двигунами  PACCAR MX-11 і MX-13 с кількома значеннями обертового моменту. Численні інновації забезпечують ще більш високий крутящий момент на нижчих оборотах, що гарантує ефективний розхід палива.

Ідеальна основа для будь-якої надбудови

Втіленням досконалості стала також оновлена,ретельно продумана концепція шасі. Виготовлено з високоякісної сталі конструкція являється одночасно міцною та легкою. Більше того, вона дозволяє економити вільний простір, що вельми сподобається виробникам кузовів.

Чудова ефективність та турбота про водія

Нові CF та XF — це самі безпечні вантажні автомобілі на дорозі. В їх стандартну комплектацію входять удосконалені функції та системи, які не лише гарантують максимальну безпеку водію та іншим учасникам дорожнього руху, але і забезпечують додаткову економію пального та комфорт.

DAF CONNECT

Добийтесь максимального прибутку з передовою системою управління автотранспортними перевезеннями. 

Повернення до списку


Cупутня інформація